Hakkımızda

Breadcrumb 1
Breadcrumb 2
Breadcrumb 3

Piko Yazılım, 8 yıllık sektör tecrübesinin yanında 200’ü aşkın projede imzası olan mühendislerimiz ile 2020 yılında İstanbul’da kurulmuş genç bir yazılım şirketidir. Web Tasarım, Mobil Uygulamalar, Özel Yazılımlar, SEO Uyumu, Reklam Hizmetleri ve Online Ödeme Çözümleri konularında destek sağlamaktayız.

Yazılım bilgimiz ve tecrübemiz, markanızın kişiselleştirilmiş ve profesyonel bir kimlik kazanmasını sağlar. İster yeni başlayan bir işletme olun, isterseniz köklü bir şirket, profesyonel bir hizmet almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Çünkü ihtiyacınız olan tüm özellikleri ve çözümleri sizlere sunabiliriz.

Başarının sürekli olarak gelişim ve öğrenmeyi hiç bırakmamaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple öğrenme fırsatlarının her yerde ve her zaman gerçekleşebilmesi için Zirkon, öğrencilerin öğretmenlerini mesafe tanımaksızın dinleyebilmesi ve eğitime hiç ara verilmemesi için Wolfram yazılımını geliştirdik. Zirkon ile öğrencilerinizin ders içeriklerinize, deneme sınavlarına, online bir kütüphaneye, soru bankalarına ulaşmasını sağlayın. Wolfram ile canlı dersler düzenleyin, yoklama alın, birebir dersler ile öğrencilerinize online eğitim verin.

Markanıza özel, kişiselleştirilmiş senkron ve asenkron eğitim sistemi ile rakiplerinizi geride bırakın.